Optima - Dekoracje

Ozdabianie różnych elementów w Twoim otoczeniu nigdy wcześniej nie było takie proste. Z nowym ploterem OCE Arizona 360XT posiadamy możliwość nadruku na płytach meblowych, sklejkach, szkle, plexi czy innych płaskich mediach z niespotykaną do tej pory jakością obrazu i nasyceniem kolorów. 

Fototapety

Z dowolnym nadrukiem – z galerii, z Twojego zdjęcia lub indywidualne projekty przygotowane specjalnie dla Ciebie. Możesz podesłać swoje zdjęcie z własnej galerii, możesz również wybrać dowolne z banku zdjęć - np. www.shutterstock.com lub www.fotolia.pl. 

Z dowolnym nadrukiem – z galerii, z Twojego zdjęcia lub indywidualne projekty przygotowane specjalnie dla Ciebie. Możesz podesłać swoje zdjęcie z własnej galerii, możesz również wybrać dowolne z banku zdjęć - np. www.shutterstock.com lub www.fotolia.pl.

Samoprzylepne fototapety przeznaczone są do klejenia na gładkie powierzchnie w pomieszczeniach o standardowej temperaturze i wilgotności. Nie nadają się do aplikacji na powierzchniach chropowatych oraz na ściany pokryte farbą akrylową lub lateksową (w przypadku takiego podłoża, ścianę należy zagruntować). Fotoapeta jest łatwa w demontażu i nie pozostawia śladów.

Doskonale prezentują się w salonie, jadalni, sypialni, pokoju dziecięcym a także w biurach, restauracjach czy pubach. Wysokiej jakości materiał na którym drukujemy oraz ploter UV, którym nanosimy grafikę, powoduje że fototapeta jest odporna na zmywanie i blaknięcie.

Jeśli szerokość Państwa fototapety jest większa niż szerokość rolki, to grafikę drukujemy z zakładkami i w ten sposób należy ją kleić na ścianie.

Nadruk na szkle, plexi, pcv

Idealne rozwiązanie np. w przestrzeni międzyszafkowej, z doskonałą jakością wydruku i możliwością białego nadruku bezpośrednio na materiale. Możesz podesłać swoje zdjęcie z własnej galerii, możesz również wybrać dowolne z banku zdjęć - np. www.shutterstock.com lub www.fotolia.pl.

Nadruk na płytach meblowych, HDF, MDF

Wydruk na folii lub bezpośrednio na frontach sprawi, że Twoje meble będą wyjątkowe i oryginalne. Jest to doskonała metoda do odnowienia mebli czy innych powierzchni. 

Obrazy na płótnie canvas

Jest to doskonały sposób na dekorację każdego wnętrza, idealną pamiątkę lub pomysł na prezent dla bliskiej osoby! Obrazy i fotografie  nadrukowane są na wysoko gatunkowym, bawełnianym płótnie – Canvas, o gramaturze 340/370g (100% bawełny, bez dodatków innych tworzyw) z widoczną strukturą materiału. Ten produkt gwarantuje trwałość i wysoką jakość druku. Ostatnią fazą produkcji jest naciągnięcie płótna na blejtram lub dodatkowo oprawa  w wybraną ramę drewnianą.

Nadruk na materiale powierzonym

Planujesz remont? Pragniesz czegoś oryginalnego w swojej łazience czy kuchni? Przedstawiamy przykładowe nadruki na kafelkach.