Optima - Reklama na pojazdach

Zajmujemy się kompleksowo usługą oklejenia. Wykonaliśmy kilkaset różnorodnych realizacji na wielu typach pojazdów. Aby w pełni spełnić Państwa oczekiwania, na początku wykonujemy symulację graficzną na zdjęciu konkretnego pojazdu Klienta, aby po akceptacji projektu przygotować grafikę, wydrukować i całość wykleić na samochodzie.

Oklejanie samochodów

Reklamy na samochodach służbowych to doskonała forma promocji własnej firmy – jednorazowy wydatek przy oklejeniu pojazdu, daje później tylko i wyłącznie korzyści z prezentacji reklamy na ulicach miasta, gdziekolwiek się znajdujesz. Dzięki doskonale dobranej grafice, profesjonalnym wykonaniu, Twój samochód pracuje za darmo na wizerunek Twojej firmy.

Zmiana koloru samochodu Cargraphics

Zajmujemy się profesjonalną zmianą koloru samochodów na unikalne, niepowtarzalne odcienie i wzory, których nie kupią Państwo u żadnego producenta samochodów.

W swojej ofercie mamy m.in. czarny carbon, grafit carbon, biały carbon, bezbarwny carbon (po oklejeniu samochód  pozostaje w swoim kolorze,  ale  jest  matowy i ma strukturę carbonu), biały mat, czarny mat, szczotkowane aluminum, kameleon i wiele innych.

Zapraszamy na stronę: www.cargraphics.pl